Jyrkki Creative Commons License 2006.02.26 0 0 283
Na meggyött... közben alakulunk, alakulunk...:))
Előzmény: Jyrkki (282)
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.26 0 0 282

Nálatok sincs hangja a Jurónak, Pont egy olimpiai döntőn megy el? Nem durva ez egy kcisit?????

Hyvä Suomi!!!

Ciani Creative Commons License 2006.02.24 0 0 281
SUOMI, SUOMI, SUOMI :)

Elképesztő ez a csapat, Westerlund fantasztikusan összerakta a védekezést, minden sor masszív (megjegyzem, egyáltalán nem érződött Salo hiánya sem ma, pedig talán a legjobb védőnk volt eddig...). A két scoring line meg 2-3 gólt mindig összehoz (Olliék kicsit gyengébben kezdték az olimpiát, de belehúztak az utóbbi pár meccsen). Niittymäki minden várakozást felülmúl, a checking sorok meg cipelik a zongorát. Perfect.

Svédek ellen pikáns lesz, de ha nem tojnak be a srácok, az isten sem menti meg őket a győzelemtől :)
Efendi. Creative Commons License 2006.02.24 0 0 280
BZoltan Creative Commons License 2006.02.24 0 0 279
Fantasztikus... nullára verték az oroszokat

z
polites Creative Commons License 2006.02.24 0 0 278
Most valahogy nem hallatszik a "Scsajbu, scsajbu!". :)))))
Ciani Creative Commons License 2006.02.24 0 0 277
Igen, az 5-1 pedig a döntőre ideális:)
Előzmény: BZoltan (276)
BZoltan Creative Commons License 2006.02.24 0 0 276
tudod mit :) legyen neked igazad :)

utánna meg a svédek ellen egy 5-1 :) csak azért is.. meg megbosszúlni azt az alázót

z
Előzmény: Ciani (275)
Ciani Creative Commons License 2006.02.24 0 0 275
Legyen 6 :) 92-ben annyira kaptunk ki a FÁK-tól.
Előzmény: BZoltan (274)
BZoltan Creative Commons License 2006.02.24 0 0 274
Mi az hogy magabiztos? :D :D Zseniálisan játszanak... 5-0 legyen a vége :)

z
Előzmény: Efendi. (273)
Efendi. Creative Commons License 2006.02.24 0 0 273
A hokicsapat viszont egyelőre lenyűgözően magabiztos!!!!!
Ciani Creative Commons License 2006.02.24 0 0 272
Az elődöntőt is ott néztem, szuper volt :)

Sajnos ma mindenki szarul játszik, Uusis is pocsék, Mäkeläre inkább jelzőt se írok...
Mondjuk várható volt, hogy 6 jó meccs után becsúszik egy rossz, pedig az egész torna alapján a finnek voltak a legjobbak. Na mindegy, előzetesen kiegyeztem volna az ezüsttel :)
Előzmény: Jyrkki (270)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 271
Én nézem, Nagy szopacs. Ilyet lökök én is. 6:0 a 6. end, és elrontották az utolsó lökést a kanadaiak.
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.24 0 0 270

Ma nézd a neten a döntőt, 17:30-kor, talán a juró is adja, tegnap a női kori (nekik) fontosabb volt, de a női meccset végignéztem.

Link:

Próbálgasd a Kanaal-okat:) Azért ajánlom neked különösen, mert nincs kommentátor, viszont minden finn szót hallani:))

Előzmény: Ciani (267)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 269
Élő jégkorong-közvetítés

az olimpiáról

a Kultiplex fedett-fűtött kerthelyiségében!

Pénteki elődöntők!

16:30

Jégkorong elődöntő

Csehország-Svédország

21:05

Oroszország-Finnország

Minden kedves hokirajongót szeretettel várunk!

Budapest,  IX. kerület, Kinizsi utca 28., 1092.

gazza87 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 268
Zseniálisak voltak a srácok! Már az elődöntőben vagyunk! Hát ez hihetetlen! És ráadásul a curlingesek bejutottak a döntőbe, így már biztos, hogy lesz egy újabb érmünk. Csak az az arany hiányzik, de nagyon. Hajrá Finnország!
Ciani Creative Commons License 2006.02.22 0 0 267
Döntős a curlingcsapat!
Majdnem elszúrták nyerő helyzetből, de a végén Uusis berakta az utolsó követ a középkörbe :)
Efendi. Creative Commons License 2006.02.22 0 0 266

Nem pörgött már eléggé a csapat a 3. harmadban, de szerencsére ez is elég volt. Ja, és a nevezetes első sorunk gólgyártásilag jól rápihent az elődöntőre.

Hyvä Suomi!

Ciani Creative Commons License 2006.02.22 0 0 265
Uusis megint varázsolt :) 3-1 6 end után.
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 264
Én a ruszkiknak drukkolok. Talán könnyebb ellenfél.
Ciani Creative Commons License 2006.02.22 0 0 263
Az az 5-4 messze volt a vak és a pohár esetétől :), ráadásul az utolsó körben az amcsik már biztos negyedikek voltak, egy győzelem sem segített volna rajtuk és nekik ugye nem volt 24 óra a mai meccsig, érthető, hogy nem szaggatták ott annyira szét magukat.

De igazából tényleg mindegy, melyik csapat jön, mindkettő bazi erős.
Előzmény: BZoltan (262)
BZoltan Creative Commons License 2006.02.22 0 0 262
Be kellett volna itt ütni vagy 3 emberelőnyös gólt...de a jenkik valami fantasztikusan játszottak emberhátrányból. El kell ismerni, hogy nagyon szépen kapták el a sikertelen finn indításokat és igen gyorsan támadásba mentek át amiket ugyebár Tero öcsénk aztán jól meg is fogott :)

A lényeg a lényeg...Suomi a legjobb négyben és a következő ellenfél a Kanada-Orosz meccs lesz... az oroszok leverték a jenkiket mint vak a poharat, Kanada meg ugyebár akkor is Kanada, ha nullára verték a finnek őket a csoportmeccsen. Nem lesz sétagalopp.

z
Előzmény: Ciani (261)
Ciani Creative Commons License 2006.02.22 0 0 261
Hát igen, a végén volt pár durva anerikai megmozdulás, de a harmad közepén be kellett volna ütni egy előnyt és akkor nem infarktusos a vége :)

Niittymäkiről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, bár a védők tényleg sokat bénáztak a végén, talán elfáradtak ebben a nagyon fizikális játékban.
Előzmény: BZoltan (259)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 260
Selanne-é is leszakadt.
BZoltan Creative Commons License 2006.02.22 0 0 259
A pofám leszakad!!! Ekkora meccsetritkán látok... A finn kapus egy istenkirály... legalábbis azt csináltak belőle a saját védői :)