Keresés

Részletes keresés

frogie33 Creative Commons License 2024.03.21 0 0 181330

Ahogy a játékunkat néztem, ez lefőtt idénre.

Az jó hogy a bajnokság már megvan, és ez a közel 1 év csúcson járatás is nagyon jól esett.

Lehet építeni a jövőt, Miki és Barella pihenhetnek 1-2 hónapot.

rsz85 Creative Commons License 2024.03.19 0 0 181329

Lautaro? idén nőtt bele végre a mezbe, mentalitása rengeteget változott pozitív irányba, egyetlen egy dolgot kellene még levetkőznie, odaállni tizit rúgni.... soha többet nem akarom meglátni, sem párbajban, sem bajnokin, sem kupában, sehol.

ettől függetlenül baromság lenne eladni és nem is fogjuk.

cserecsatárokban gondolkodtam a lenti posztban.

Előzmény: Rick D (181326)
nem értem mi folyik itt Creative Commons License 2024.03.18 0 0 181328

Acerbi lenégerezte Raspadórit? 😀😀😃🙂

Rick D Creative Commons License 2024.03.15 0 0 181327

Vagyis a kihagyott 11-es nem érdekel.

Rick D Creative Commons License 2024.03.15 0 0 181326

Most neked mi a véleményed Lautaroról? És a kihagyott 11-t felejtsük el?

Maradjon, eladjuk...

Előzmény: rsz85 (181321)
frogie33 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181325

Annyiban van igazad, hogy a BL-t sokkal jobban kellett volna tisztelni.

Gyakorlatilag b sorral mentünk a csoportban, ezért lettünk csak másodikak.

Indokolatlanul, tekintve hogy márciusra bajnokok vagyunk.

Előzmény: Tropea (181322)
Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181324

Inzaghi azt nyilatkozta a meccs után, hogy veretlenül estek ki.

Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181323

A Zaragoza természetesen a Real Sociedad. :-)

Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181322

Az Internek hányat kellett volna kapnia Zaragozában?

Ezek csak légvárak, hogy kinek mennyit kellett volna kapnia. Az eredmények hosszú távon szinkronban vannak az elvégzett munkával. Az eredmény pedig az, hogy az Inter egyszer sem verte meg a Zaragozát. Egy olyan csapatot, amelyiknek jóval olcsóbb a kerete.

Az igaz, hogy rövid az Inter kispadha, de az edző felelőssége, ha az alapcsapat már márciusra elfárad.

rsz85 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181321

igen, az Atletico is csak eggyel ment haza, a reális 3 helyett, a Sociedad meg 0-val és csoportelsőséggel ment haza a reális vereség helyett.

és akkor el is érkeztünk a csapat gyengepontjához, Arnautoviccsal és Sanchezzel lett ez elbaszva. tegnap sem lehetett érdemben előre cserélni, meg ezeken a meccseken sem volt valódi alternatívája a kezdőcsatárpárnak. ezt így nem lehet.

hiába kápráztatják el ők ketten a bajnokságban nyújtott 70 góllal a világot, azért a BL-ben többmindent kell felmutatni egy csapatnak, frissíteni/más tudást pályára dobni. nem tudom hogy ezen Taremi mennyit fog tudni segíteni következő szezonban, én azért hoznék még egy értelemsebb más típusú támadót is.

Előzmény: Tropea (181320)
Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181320

Akkor is csak 1-0 lett.

Előzmény: rsz85 (181319)
rsz85 Creative Commons License 2024.03.14 0 2 181319

ha láttad volna azt a meccset, akkor tudnád, hogy ott a szezon legjobb játékát nyújtotta a csapat, ha 5-tel mennek haza a portugálok sem szólhattak volna egy szót sem.

Előzmény: Tropea (181316)
frogie33 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181318

Az elmúlt 3 évben most volt olyan nemzetközi meccsünk, hogy nekünk lett volna igazán tétje, nem underdogként lépünk pályára.

Nem ugrottuk meg ezt a "győztes csapat"szintet.

Előzmény: Tropea (181317)
Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181317

Inzaghi nemcsak a mentalitás tekintetében hibázott, de abban is, hogy nem rotált megfelelően a bajnokságban. Ezt a vacak Serie A-t már februárra megnyerte, az odavágó óta a tegnapi meccsre kellett volna fókuszálni. Kár, hogy elhitte a Gazzettának, hogy Guardiola, Ancelotti és Klopp szintjén van.

Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181316

A Gazzettában már ősz óta az univerzum valaha volt legjobb csapataként próbálják beállítani az Intert. Az Inter 1-0-ra győzött otthon a gyengécske Benfica ellen, és az újság már kifogyott a dicsérő jelzőkből.

Előzmény: frogie33 (181314)
frogie33 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181315

tegnapi

frogie33 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181314

Tagnaoi Gazzettoban már azt fejtegették, hogy a triplázó, vagy Inzagi intere játszott-e jobban/szebben.

Nos a tegnap történtek fényében nincs létjogosultsága a kérdésnek.

Tropea Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181313

Igazad van. Nevetséges a rutin hiányáról beszélni.

A modern fociban győzelemre törnek, az elmaradt olasz fociban a vereség elkerülésére. Az utóbbi hosszú távon nem lehet sikeres.

Az olasz focisták erőnléti problémáiról már sokszor volt szó. Ha minimális befektetéssel akarsz eredményt elérni, akkor nem is leszel jó fizikai állapotban. Minden mindennel összefügg. A megfelelő erőnlét, a játék kellő intenzitása alap. Csak Olaszországban nem.

Előzmény: nem értem mi folyik itt (181312)
nem értem mi folyik itt Creative Commons License 2024.03.14 0 1 181312

Az Atletico győzelem, vagy halál, az Inter meg csak ússzuk meg valahogy hozzáállással ált bele a meccsbe. Nagyjából ugyanezt láttam a Barcelona-Napoli meccsen. A rutin nem magyarázza a sorozatban elveszített párharcokat, az interben is sokat próbált válogatott labdarúgók vannak. Griezman éppen valahogy összedrótozva is a mezőny legjobbja volt, a 93. percben majdnem gólpasszt adott, míg pl Barellának a 80. perc körül  majdnem megállt a szíve gólhelyzetben egy nagyobb sprinttől. Nyugdíjas védők kergették.

Előzmény: Rick D (181310)
RaWF Creative Commons License 2024.03.14 0 1 181311

véleményem szerint is az ATM jobban akarta ezt a meccset. a vezető gól után elég volt egy pillanatnyi kihagyás meg egy helyezkedési hiba és jött is az egyenlítés. ami számomra érthetetlen volt az az Inter labdakihozatala, saját térfélen nyomás alatt gyönyörű passzjáték, de ahogy átértek az ATM térfelére meg is volt a terület de szinte azonnal jött a rossz passz, vagy a labdaeladás. különösen Dumfries bakizott rendszeresen, de Thuram is betlizett. ami még nagyon kitűnt, hogy az ATM menyivel fizikálisabb.

összességében végig nyílt volt a továbbjutás mindkét csapat számára, a büntetők meg hát már csak ilyenek...

Rick D Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181310

Azért az jellemző amikor Acerbi és DeVrij a pályán volt Depayt szarul védekezték le mindketten a gólnál is.

Inzaghi nem mer kockáztatni, és nem tud felkészíteni egy csapatot mentálisan.

Az olasz bajnokság meg sétagalopp sajnos.

Tavaly szerencsénk volt portóban, idén nem volt madridban. (vagy volt a kapufánál megint).

Amikor berúgtuk a gólunkat, ott érezhető volt elhitték a fiúk ez megvan, de kaptunk egy nagy gyomrost.

Veszélyes amikor elhisszük, hogy nagy csapat vagyunk, nagy játékosokkal.

Előzmény: rsz85 (181306)
rsz85 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181309

szerintem meg a nagyobb rutin győzött, Simeone 10+ éve folyamatosan nyomja a BL-kieséses párharcokat, nincs kedvem végigszámolni, sztem bőven 20 felett van, játékosai is nagy részben nagyobb rutinnal tolják (oblak, grizmann, savic, koke, morata, depay láttak már pár meccset)

Inzaghinak meg hányadik? 5? 3 szezon.

cserékkel nagyon meg volt kötve a keze

az utolsó mondatod meg nevetséges, ha annyira könnyű ezeket a csapatokat leverni, a többi csapat miért nem teszi?

Előzmény: nem értem mi folyik itt (181308)
nem értem mi folyik itt Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181308

Lehet hogy Sacci véleménye nem mérvadó, de igaza lett. Egyszerűen jobban akarták a győzelmet a spanyolok, megszakadtak a pályán, az Inter meg nem, a párharcok 3/4 ét megnyerték. Szerintem mindenki tudta hogy még egy tavalyi portói utolsó 10-15 perc nem fér bele, nem is fért. Ha Inzaghi valamiben megbukott, az a lélektani felkészítés, Simeone kenterbe verte. Ilyenkor látszik hogy mit ér a Salernitana, és a Lecce elleni gála.

rsz85 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181307

pontosan

Előzmény: Doctor Morreau (181305)
rsz85 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 181306

ja hát sacchi véleménye aztán teljesen mérvadó :D aki a milan 5-1-es legyalulása előtt fejtegette h mennyire nem modern az Inter játéka, bezzeg a milané....

nem adta át, az első félidőben többet volt nálunk a labda, aztán ahogy fáradtak a védők (Dimarco, Bastoni stb.)és ahogy sürgősebb lett a dolog az atleticonak, adta magát a kontralehetőség, amit jól tud a csapat, amiből 2 ziccer lett amúgy. ez a gameplan teljesen ült.

a 11-es rugók kijelölése (ha egyáltalán ő tette és nem a játékosok vállalták magukra) viszont ordas nagy hiba a teljese csapat részéről. LM és AS nagydurván felét lövik be a tizijeiknek, ez tudja lassan egy kiscsoportos óvodás is, de a csapatnál nem látja senki.

Előzmény: Tropea (181304)
Doctor Morreau Creative Commons License 2024.03.14 0 2 181305

Inzhagi miért bukott volna màr meg?

Ez az Inter elég gyengusz kerettel rendelkezik BL szinten,csak neki kőszönhetnek mindent.

Tropea Creative Commons License 2024.03.13 -1 1 181304

Sacchi megírta ma, hogy az a fontos, az Inter ne adja át a kezdeményezést rossz olasz szokás szerint. Átadta, ez lett a vége. Simone Inzaghi is megbukott az olasz edzők közül.

Tavaly hasonló volt a szituáció a Porto ellen, de ott a kapufa kétszer is az Interrel volt a 91. percben.

Szmokkencs Creative Commons License 2024.03.13 0 0 181303

Jó meccs volt, a gól mintha kicsit elaltatott vona minket. Pedig a második félidőben is volt egy 15-20 perc mikor teret hagyott az Atleti.

Szétlövésnél mindegy volt. Mind Sanchez mind Martínez nagyon szarul lövi a büntetőt. Klaassentől meg nem tudni mire lehet számítani, mert eddig nem sok mindent mutatott a szezonban.

Grat az Atletinek! Marciniaknak valaki elmondhatja, hogy labdát elrúgni nem sárga, de hasbarúgni az ellenfelet az az, még hazai pályán is.

nem értem mi folyik itt Creative Commons License 2024.03.13 0 0 181302

Akarták egyáltalán? Mint a beszari nyulak. Látjuk mit ér a fél éves veretlenség. Ilyen szinten mennyivel jobban akarta az Atletico a győzelmet.